Дорожнє господарство району готується до роботи в осінньо-зимовий період

У вівторок, 25 липня, головарайдержадміністрації Степан Буняк провів робочу нараду щодо підготовки до утримання в належному стані доріг району в осінньо-зимовий період.

Повідомляє сайт МОСТИСЬКА СЬОГОДНІ.

Участь у нараді взяли керівники дорожніх господарств, які обслуговують дороги на території району, керівники відповідних структурних підрозділів райдержадміністрації причетних до даного питання, зокрема, начальник управління фінансів райдержадміністрації Михайло Фартух, в.о завідувача сектору інфраструктури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації Даниїла Загорбенська, завідувач сектору цивільного захисту населення райдержадміністрації Іван Бабій.

Під час наради заслухавши інформацію керівників дорожніх служб, Степан Остапович відмітив, що в цілому районні дорожньо-експлуатаційні організації були готові до роботи в екстремальних умовах. Проте, інколи виникали непередбачувані ситуації, так як не уся наявна снігоприбиральна техніка була належним чином укомплектована та технічно справна. Тому, враховуючи певні недоліки в роботі дорожніх служб у 2016 році, очільник району доручив провести ряд заходів щодо приведення у належний технічний стан снігоприбиральної техніки, створення необхідного запасу паливно-мастильних матеріалів та піщано-соляної суміші тощо. Також Степан Буняк зауважив, що районна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій забезпечила належну координацію роботи дорожньо-експлуатаційних організацій та залученої техніки під час ліквідації надзвичайної ситуації, які мали місце минулого року.

Окрім цього, присутніми обговорено наявний матеріально-технічний стан дорожнього господарства району щодо забезпечення технікою та піщано-сольовою сумішшю. Було розглянуто й можливості та шляхи надання допомоги дорожнім службам району в частині проведення ремонтів наявної техніки та придбання належних об’ємів суміші для підсипки доріг, палива та запчастин.

Підсумовуючи голова райдержадміністрації доручив керівникам дорожніх служб провести інвентаризацію всієї техніки та повідомити керівника сектору інфраструктури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації, в якому вона стані.

НОВИНИ РАЙОНІВ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бориславського району

новини Бродівського району

новини Буського району

новини Бородянського району

новини Дрогобицького району

новини Жидачівського району

новини Жовківського району

новини Золочівського району

новини Кам'янка-Бузького району

новини Миколаївського району

новини Мостиського району

новини Моршина

новини Новороздільського району

новини Перемишлянського району

новини Пустомитівського району

новини Радехівського району

новини Самбірського району

новини Сколівського району

новини Сокальського району

новини Старосамбірського району

новини Стрийського району

новини Трускавця

новини Турківського району

новини Червоноградського району

новини Яворівського району