Дрогобицька вечірня школа просить порятунку

Колектив Дрогобицької вечірньої школи просить  громадських активістів, учасників АТО  та небайдужих дрогобичан прийти 11-го травня на сесію Дрогобицької міської ради  та не допустити ліквідації  Вечірньої школи у Дрогобичі. Про це пише сайт Дрогобич Сьогодні з посиланням на Дрогобич Онлайн.

У проекті рішень на розгляд депутатам буде запропоновано ліквідувати Вечірню школу шляхом приєднання її до ЗОШ №2.  Подібну реорганізацію хотіли провернути пару років тому у Бориславі, віднявши у громади Борислава  приміщення дитсадка приєднавши його до школи  в районі Губичі.  Тоді громадськість не дозволила цього зробити.

Тепер,  за аналогічною схемою,  хочуть відняти у громади Дрогобича приміщення Вечірньої школи.  Необхідно зазначити, що  Вечірня  школа  Дрогобича  розташована   у центральній частині міста, а її гарна та добротна  будівля  неодноразово «мозолила» очі любителям  комунального майна.

Крім того,  рішення про  приєднання Вечірньої школи саме до ЗОШ №2 є доволі дивним.   ЗОШ №2,  на відміну від інших шкіл, не має жодних проблем з наповненістю класів, а її керівництво завжди підтримує дії влади.

Все це   викликає підозри,  що   справжня ціль реорганізації – скоротити кількість вчителів та продати привабливе приміщення.

Якщо ви хочете підтримати колектив та вважаєте, що економію не можна починати з дітей, приходьте 11-го травня на 10 год у сесійну залу Дрогобицької міської ради.

НОВИНИ РАЙОНІВ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бориславського району

новини Бродівського району

новини Буського району

новини Бородянського району

новини Дрогобицького району

новини Жидачівського району

новини Жовківського району

новини Золочівського району

новини Кам'янка-Бузького району

новини Миколаївського району

новини Мостиського району

новини Моршина

новини Новороздільського району

новини Перемишлянського району

новини Пустомитівського району

новини Радехівського району

новини Самбірського району

новини Сколівського району

новини Сокальського району

новини Старосамбірського району

новини Стрийського району

новини Трускавця

новини Турківського району

новини Червоноградського району

новини Яворівського району