Оголошення про продаж шляхом проведення конкурсу

Мостиська районна рада, оголошує конкурс з продажу нежитлових будівель (оранжереї)(літера В-1, В’-1) площею 805,8 кв.м. за адресою: Львівська область, Мостиський район, м. Мостиська, вул. Промислова, буд. 22.

Повідомляє сайт Мостиська Сьогодні.
Продаж за конкурсом проводиться з відкритістю пропонування ціни за принципом аукціону. Будівля продається для  використання в якості виробничо-складських приміщень, або за призначенням.
Початкова  вартість  об’єкта для продажу площею 805,8 кв.м. за адресою: Львівська область, Мостиський район, м. Мостиська, вул. Промислова, буд. 22 становить 107034 (сто сім тисяч тридцять чотири) гривені 72 копійки з врахуванням ПДВ  від вартості об’єкта в сумі 88400(вісімдесят вісім тисяч чотириста) гривень  визначеної Звітом про незалежну оцінку майна станом на 31.03.2017 року  та з врахуванням індексу  інфляції за місяць квітень 2017р., що складає – 100,9 %.
Для реєстрації покупців, як учасників конкурсу необхідно до 07.06.2017р.  оплатити:
–    17(сімнадцять) гривень за реєстрацію заяви Мостиській районній раді на р/р 31552201346220, в ГУДКУ у Львівській  області, МФО 825014,  КФК 010116,  ЄДРПОУ 25552025;
–     10703 (десять тисяч сімсот три) гривні 47 копійок  на рахунок фінансового управління Мостиської райдержадміністрації – р/р 31514905700252 ГУДКУ у Львівській області, МФО 825014, ЄДРПОУ 379290037, код платежу 31030000.
Покупці зобов`язані використовувати для придбання об`єкта грошові кошти лише шляхом їх безготівкового перерахування з відкритих ними рахунків у банках України.
Умови конкурсу:
-створити  не менше двох робочих місць;
-провести ремонтно-будівельні роботи приміщень для використання в якості виробничо-складських приміщень, або за призначенням;
-провести благоустрій прилеглої території.

Фізична або юридична особа, яка бажає зареєструватись, як учасник конкурсу, повинна подати в районну раду:
– заяву на участь у конкурсі;
–    документ, що посвідчує фізичну особу, або представника юридичної особи, їх повноваження;
–    квитанцію про сплату реєстраційного внеску;
–    квитанцію про внесення грошових коштів у розмірі 10% початкової вартості об`єкту;
–    декларацію про доходи за минулий рік  для покупців – фізичних осіб.
Для юридичних осіб:
–    звіт про фінансові результати (баланс ) за минулий рік;
–    нотаріально посвідчені копії установчих документів;
–    рішення зборів про купівлю об`єкта та повноваження представника юридичної особи.
Для реєстрації участі у конкурсі покупець також подає в районну раду план приватизації об`єкта, який повинен включати зобов`язання та пропозиції щодо виконання умов конкурсу. План приватизації та пропозиції, щодо виконання умов конкурсу подаються в опечатаному конверті з  печаткою або підписом учасника конкурсу. Кінцевий термін подачі документів для реєстрації учасників конкурсу – за сім днів до початку проведення конкурсу.
Пропозиція покупця по запропонованій покупцем ціні придбання об’єкта подається у запечатаному конверті 14.06.2017 року  безпосередньо на засіданні конкурсної комісії.
Конкурс буде проведено 14.06.2017 року об 1100год в приміщенні адмінбудинку Мостиської районної ради, актовий зал (другий поверх) за адресою: Львівська область, м.Мостиська,  вул. Грушевського,  22.
За бажанням, потенційні покупці можуть ознайомитися з об’єктом викупу впродовж  десяти днів з дня виходу оголошення до  02.06. 2017 року.
Організацію конкурсу проводить комісія районної ради з продажу об’єктів районної комунальної власності шляхом проведення конкурсу.
За довідками звертатись у сектор з питань власності, управління комунальним майном та регулювання земельних відносин  Мостиської районної ради – кабінет № 36 (другий поверх),  час роботи з 900 до 1800 год., тел. 4-13-45.
Голова районної ради                          Володимир ГОРБАЦЬО

НОВИНИ РАЙОНІВ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бориславського району

новини Бродівського району

новини Буського району

новини Бородянського району

новини Дрогобицького району

новини Жидачівського району

новини Жовківського району

новини Золочівського району

новини Кам'янка-Бузького району

новини Миколаївського району

новини Мостиського району

новини Моршина

новини Новороздільського району

новини Перемишлянського району

новини Пустомитівського району

новини Радехівського району

новини Самбірського району

новини Сколівського району

новини Сокальського району

новини Старосамбірського району

новини Стрийського району

новини Трускавця

новини Турківського району

новини Червоноградського району

новини Яворівського району