Партія Президента перемагає на Львівщині

Вчора на Львівщині відбулися перші вибори кандидатів у депутати, селищних і сільського голів трьох об’єднаних територіальних громад, а також кандидатів на посади старост Давидівської сільської ОТГ.

У трьох об’єднаних територіальних громадах Львівщини 30 квітня пройшли вибори голів та 74-х депутатів місцевих рад, а саме: у Великолюбінській селищній Городоцького району, Магерівській селищній Жовківського району, Розвадівській сільській Миколаївського району. Загалом можливість проголосувати мали виборці 43-х населених пунктів. Це – близько 26 тис осіб.

Серед зареєстрованих кандидатів у депутати і кандидатів на посади голів 197 (68,4%) були партійними висуванцями від 10 політичних партій.

За інформацією “Справжньої Варти”, “Солідарності” вдалося отримати суттєву перевагу на виборах у Великолюбінську селищну раду: 13 з 16-ти кандидатів-самовисуванців підтримують саме БПП. Головою тут став діючий селищний голова Йосиф Фабрига. Також 4 місця у раді отримала партія “Батьківщина”, 3 – Укроп, 2 – РПЛ та 1 – Аграрна партія.

Також джерело у штабі БПП повідомило, що “Солідарність” провела свого кандидата на посаду голови у Розвадівській сільській раді – директора місцевої школи Романа Сидора, який отримав 42% підтримки виборців.

Як повідомлялось раніше, територіальні виборчі комісії зареєстрували 274 кандидати у депутати (3,7 кандидати на одне депутатське місце) і 14 кандидатів на посади селищних та сільського голів (4,7 кандидати на одну посаду). Найбільше – вісім кандидатів – було зареєстровано в одному з округів у Миколаївському районі.

За словами начальнику відділу адміністрування Державного реєстру виборців апарату Львівської обласної державної адміністрації Федора Алєйнікова, у Магерівській ОТГ забракло буквально десяток виборців до необхідних 5 тисяч, аби, відповідно до статті 16 Закону України «Про місцеві вибори», делегувати до селищної ради 26 депутатів, а не 22.

Окрім того, 30 квітня відбулись перші вибори Чишківського, Винничківського, Пасіки-Зубрицького і Кротошинського старост Давидівської сільської об’єднаної територіальної громади Пустомитівського району. За ці посади змагались 9 кандидатів (усі самовисуванці), проте, як повідомляють джерела «Варти», тут обійшлося без несподіванок.

Перемогу за посаду Пасіки-Зубрицького старости очікувано отримав Ігор Бубенчик, колишній секретар сільської ради, який дотепер виконував обов’язки старости. Кротошинским старостою було обрано колишнього голову сільради Григорія Дробенко – також виконуючого зараз обов’язки старости.

До речі, 30 квітня на проміжних виборах депутата Бісковицької сільської ради Самбірського району за вакантне місце боролися троє кандидатів – усі самовисуванці.

НОВИНИ РАЙОНІВ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бориславського району

новини Бродівського району

новини Буського району

новини Бородянського району

новини Дрогобицького району

новини Жидачівського району

новини Жовківського району

новини Золочівського району

новини Кам'янка-Бузького району

новини Миколаївського району

новини Мостиського району

новини Моршина

новини Новороздільського району

новини Перемишлянського району

новини Пустомитівського району

новини Радехівського району

новини Самбірського району

новини Сколівського району

новини Сокальського району

новини Старосамбірського району

новини Стрийського району

новини Трускавця

новини Турківського району

новини Червоноградського району

новини Яворівського району