Продовжується стерилізація трускавецьких бродяжок – МОСТИСЬКА СЬОГОДНІ

Продовжується стерилізація трускавецьких бродяжок

У Трускавці триває стерилізація бродячих собак. Впродовж двох тижнів у курортному місті перебуває команда ветеринарів та ловців, що представляються організацію «Чотири лапи».

Повідомляє сайт ТРУСКАВЕЦЬ СЬОГОДНІ з посиланням на truskavets-online.

Міська рада заключила договір з організацією «Чотири лапи», що фінансується коштами Міжнародного благодійного фонду. Представники організації прибули до курортного Трускавця на два тижні, впродовж яких відловлюють трускавецьких бездомних собак та стерилізують їх. Для міста ця робота була безкоштовною.

За підрахунками організації Аnimal-id, у Трускавці є близько 180 бездомних собак. Точну кількість бродяжок назвати важко, так як не стерилізовані тварини постійно розмножуються та дають нове потомство. Лише провівши повну стерилізацію усіх бездомних тварин, можна досягти того, щоб їх кількість надалі не збільшувалась.

Раніше питання бродячих тварин лежало виключно на плечах волонтерів. Люди, які дуже люблять тварин, за власні кошти піклуються про них, підгодовують та оплачують витрати на стерилізацію. Минулого року прохання волонтерів почула місцева влада. Тоді, з числа волонтерів-зоозахисників була створена ГО «Мокрий ніс», яка стала своєрідним посередником та взяла на себе левову долю роботи по організації та проведенні стерилізації собак.

Близько 80 собак було простерилізовано силами волонтерів. Зараз роботу місцевих волонтерів-зоозахисників добряче підкріпили силами представників організації «Чотири лапи», які прибули до Трускавця на два тижні. В команді працює шестеро людей: два ветеринарних лікарі, два ловці, один асистент по догляду за тваринами та один адміністратор. Впродовж перебування в місті, вони намагаються відловити та прооперувати якомога більшу кількість тварин. Щоденно разом з ними на відлов тварин їздить хтось із місцевих волонтерів, які добре знають місця, де гуляють бродяжки.

«Ми вважаємо стерилізацію найбільш гуманним способом, який допомагає регулювати чисельність бездомних тварин. Операція передбачає видалення внутрішніх статевих органів у собаки, вона ніяк не впливає на загальний стан тварини. Собаки після проведених операцій не стають ні пригніченими, ні агресивними, практика показує, що вони залишаються такими ж, як були, просто не можуть більше приносити потомство. За день вдається відловити та прооперувати від 8 до 15 тварин, ця кількість варіює залежно від погодних умов та інших факторів, але ми стараємось за час перебування в місті простерилізувати якомога більше собак. Надалі роботу продовжуватимуть вже місцеві ветеринари, які зараз мають змогу спостерігати за нашою роботою  та переймати нашу методику роботи» – розповідає ветеринарний лікар, тім-лідер команди Катерина Луцкевич.

За неповних два тижні перебування у Трускавці, представники організації «Чотири лапи» здійснили стерилізацію понад 60-ти собак. Впродовж доби після операції собака перебуває у вольєрі, потім її випускають на волю з кліпсою на вусі, що символізує про те, що тварина вже стерильна і потомства вона не приноситиме.

За словами представників організації, за час їхнього перебування у Трускавці до них навідався місцевий ветеринарний лікар, який спостерігав за роботою та ймовірно планує долучитись до її продовження в місті.

Однак, чи не найбільшою проблемою, на сьогоднішній день, залишається нерозуміння з боку багатьох людей. Чимало трускавчан продовжують переховувати тварин, відмовляються їх віддавати на стерилізацію, хоч утримувати майбутнє потомство також не хочуть. Так само поступають і чимало організацій та санаторних закладів, на територіях яких часто перебувають бездомні тварини. Вони відмовляються впускати волонтерів на територію, не віддають собак, часто доходить до розбірок та виклику поліції, однак результату від цього – жодного. За словами волонтерів, люди мають право не віддати тварин зі своєї приватної території, тому залишається лише пояснювати їм те, що це необхідно і для їхньої ж користі. Адже поки в місті не буде простерилізовано всіх без винятку бездомних собак, чисельність бродяжок і надалі зростатиме.

 

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Человек-синтол остался без «рук-базук»

Иранка сделала 50 пластических операций, чтобы выглядеть, как Анджелина Джоли но что-то пошло не так (ФОТО)

Непрекращающаяся эрекция захватила ирландскую деревушку

Китайский школьник похвастался трупом обезглавленной им матери перед друзьями

Ревнивая жена жестоко наказала любовницу мужа, напихав ей между ног жгучий перец

Никто не идеален: знаменитости, имеющие изъяны тела (ФОТО)

Мужчина изнасиловал, а затем и убил свою 3-недельную дочь

Дивні сексуальні практики – збочення чи природа?

Жінка застрягла у вікні, коли викидала свої фекалії під час побачення

Знаменитые женщины с пышной и натуральной грудью (ФОТО)

Эта девушка использовала Instagram, чтобы показать свою невероятную трансформацию

Супермаркет убрал с полок всю иностранную еду, чтобы высказать свое мнение относительно расизма

Самые ужасные эксперименты над людьми

В Колумбии заработал секс-курорт в формате “все включено”

Ученые приблизились к победе над смертельной болезнью

85-летняя модель: “Больше еды люблю только секс!”

Девушку заставили похудеть почти на 100 килограмм

Выбран самый красивый мужчина в мире

Крупнейший секс-скандал в истории США

Почему мужчины не хотят встречаться с полными женщинами

Назван самый сексуальный холостяк Земли

Как снять головную боль за несколько минут?

Как заработать на “лайках” в Instagram

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

“Это так ужасно”, – принц Чарльз о браке с принцессой Дианой

Как заработать миллион, весьма необычные способы

КОМЕНТУВАТИ


*