«Сміттєпереробному заводу на Львівщині бути. Для цього потрібно було провести прозорий конкурс» – Олег Синютка

«Сміттєпереробному заводу на Львівщині бути. Для цього потрібно було провести прозорий конкурс» – Олег Синютка

В ефірі щотижневої програми очільник Львівщини розповів про перебіг відкритого конкурсу з вибору інвестора на будівництво заводу з переробки та утилізації твердих побутових відходів на території області.

«Я можу твердо і впевнено сказати, що на Львівщині буде побудований сміттєпереробний завод. Коли я побачив, що місто не збирається будувати таке підприємство, то ми минулого року оголосили конкурс у два етапи.

Цього тижня три компанії презентували свої проекти. Я з впевненістю можу сказати, що будь-яка з цих трьох компаній здатна побудувати підприємство, але нехай конкурсна комісія, як це передбачено, до 1 червня оголосить назву компанії, яка збудує за власні кошти сміттєпереробний завод.

Додамо, минулого тижня свої проекти презентували троє інвесторів. Комісія заслухала Інвестиційно-екологічну компанію “ІЕК”, яка претендує на будівництво заводу на ділянці у с.Бронниці, Дрогобицького району. Інвестор пропонує збудувати завод із термічною переробкою відходів для вироблення електро- і теплоенергії. Вартість будівництва автоматизованого заводу коливається від 55-65 мільйонів євро. ТзОВ “Вейст Менеджмент Системс”, яке претендує на ділянку у Миколаївському районі («Сірка»), пропонує технологію біосушіння для виробництва РДФ-палива. Вартість проекту – 89 мільйонів євро.

У свою чергу, ТзОВ “Глассворк технолоджі”, яке теж зацікавлене в ділянці в Миколаївському районі, представило комісії проект сміттєспалювального заводу, який вироблятиме теплову та електричну енергію. Вартість будівництва заводу складає – 96,5 мільйона євро. Нагадаємо, що 15 лютого у Львівській ОДА відкрили пропозиції на будівництво сміттєпереробного заводу, до подальшої участі було допущено три інвестори. Раніше, 10 грудня 2016 року Львівська ОДА оголосила про початок відкритого конкурсу щодо вибору інвестора для будівництва та експлуатації комплексу з утилізації (перероблення) твердих побутових відходів на території області. Для цього було опрацьовано 3 земельні ділянки під розміщення комплексу з утилізації ТПВ, зокрема в Яворівському, Миколаївському та Дрогобицькому районі. Пізніше земельну ділянку у Яворівському районі, зважаючи на звернення міського голови Львова, відповідним розпорядженням голови ЛОДА передано ЛКП “Збиранка”.

НОВИНИ РАЙОНІВ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бориславського району

новини Бродівського району

новини Буського району

новини Бородянського району

новини Дрогобицького району

новини Жидачівського району

новини Жовківського району

новини Золочівського району

новини Кам'янка-Бузького району

новини Миколаївського району

новини Мостиського району

новини Моршина

новини Новороздільського району

новини Перемишлянського району

новини Пустомитівського району

новини Радехівського району

новини Самбірського району

новини Сколівського району

новини Сокальського району

новини Старосамбірського району

новини Стрийського району

новини Трускавця

новини Турківського району

новини Червоноградського району

новини Яворівського району