Степан Буняк закликав підприємців району зробити крок назустріч суспільству

У середу, 17 травня, головиа райдержадміністрації Степан Буняк за участю начальника відділу промисловості та підприємництва Департаменту економічної політики ЛОДА Степана Куйбіди провів чергову зустріч з окремими підприємцями району. В ході зустрічі обговорено питання виплати середньомісячної оплати працівникам – не нижче мінімальної.

Повідомляє сайт МОСТИСЬКА СЬОГОДНІ.

У своєму вступному слові голова райдержадміністрації С. Буняк, зокрема, зазначив, що рівень заробітної плати є базою для нарахування податків і зборів, зокрема податку на доходи фізичних осіб та єдиного соціального внеску. У зв’язку із збільшенням з 1 січня 2017 року мінімальної зарплати, керівникам підприємств, установ, організацій необхідно дотримуватись мінімальних державних гарантій в оплаті праці та розуміти про відповідальність за неналежне оформлення трудових відносин. Для зарахування до страхового стажу в повному розмірі одного місяця з 1 січня 2017 року сплачена сума ЄСВ повинна бути не менше ніж 704 грн. (3200 грн. (мінімальна зарплата) х 22% (розмір ЄСВ)). Разом із тим зазначені платежі і насамперед ПДФО є джерелом формування доходів районного бюджету та бюджетів місцевого самоврядування. Таким чином виплачуючи більшу заробітну плату, суб’єкти господарювання безпосередньо впливають не тільки на матеріальний стан своїх працівників, але й на соціально-економічний розвиток сіл, селищ, міст і районів, в яких вони проживають і працюють.

За результатами обговорення доручено суб’єктам підприємницької діяльності, де середньомісячна заробітна плата менша за мінімальний розмір встановлений законодавством України, переглянути систему оплати праці. «Заробітна плата працівників повинна бути вищою за мінімальний розмір заробітної плати та відповідати займаним посадам», – зазначив Степан Остапович.

Підсумовуючи Степан Буняк закликав присутніх  зробити крок назустріч суспільству – легалізувати зайнятість населення та відмовитись від виплати зарплати «в конвертах», зазначивши, що  у випадку ігнорування цієї вимоги до керівників підприємств і приватних підприємців контролюючі органи вимушені будуть застосовувати всі заходи впливу в межах їх компетенції.

НОВИНИ РАЙОНІВ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бориславського району

новини Бродівського району

новини Буського району

новини Бородянського району

новини Дрогобицького району

новини Жидачівського району

новини Жовківського району

новини Золочівського району

новини Кам'янка-Бузького району

новини Миколаївського району

новини Мостиського району

новини Моршина

новини Новороздільського району

новини Перемишлянського району

новини Пустомитівського району

новини Радехівського району

новини Самбірського району

новини Сколівського району

новини Сокальського району

новини Старосамбірського району

новини Стрийського району

новини Трускавця

новини Турківського району

новини Червоноградського району

новини Яворівського району