У Городку вшанували пам’ять краян закатованих у роки війни

З нагоди Дня скорботи та вшанування пам ‘яті жертв війни в Україні, сьогодні, 15 червня, біля пам’ятної дошки Жертвам окупаційних режимів (біля будівлі колишньої в’язниці на вул. Б.Хмельницького) відбувся поминальний захід.

Відповідно до рішення Городоцької районної ради від 14.02.2018 №453 та з метою належного вшанування українських патріотів, замордованих у Городоцькій тюрмі в червні 1941 року, біля адмінбудівлі Городоцької райдержадміністрації та районної ради піднято червоно-чорний прапор. Цьогоріч, почесну місію підняття стягу доручили родичу одного із загиблих в’язнів Мар’яну Сарабаю та онуку коваля, що допоміг визволити кількох ув’язнених – Юрію Кальмуку.

У продовження заходу – о.Михайло Греділь та о.Степан Целень відправили панахиду за жертвами війни. З історичною довідкою про окупаційний режим періоду Другої світової війни виступив голова ГРО ЛО «Меморіал» ім. В.Стуса Роман Смілка. Спогадами про осіб, що були закатовані у місцевій тюрмі поділилися Мар’ян Сарабай, Юрій Кальмук та Іван Бучківський. Авторський вірш прочитав Іван Данилишин.

Вшанували пам’ять жертв війни: голова Городоцької райдержадміністрації Володимир Ременяк, голова районної ради Володимир Більовський, секретар Міської ради Юлія Віткова, депутат Львівської обласної ради Володимир Саган, мешканці міста та представники районних громадських

НОВИНИ РАЙОНІВ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бориславського району

новини Бродівського району

новини Буського району

новини Бородянського району

новини Дрогобицького району

новини Жидачівського району

новини Жовківського району

новини Золочівського району

новини Кам'янка-Бузького району

новини Миколаївського району

новини Мостиського району

новини Моршина

новини Новороздільського району

новини Перемишлянського району

новини Пустомитівського району

новини Радехівського району

новини Самбірського району

новини Сколівського району

новини Сокальського району

новини Старосамбірського району

новини Стрийського району

новини Трускавця

новини Турківського району

новини Червоноградського району

новини Яворівського району