У Мостиському районі підсумовано проходження опалювального сезону

Про підсумки роботи ЖКГ та завдання по підготовці до  опалювального сезону 2017-2018 р.р. йшлося на засіданні Колегії райдержадміністрації, яку вчора, 13 червня, провів голова райдержадміністрації Степан Буняк.

Повідомляє сайт МОСТИСЬКА СЬОГОДНІ.

Перше питання засідання колегії було присвячене одному з актуальних питань в районі – проходженню опалювального сезону. Інформовано, що опалювальний сезон 2016-2017р.р. в закладах освіти, охорони здоров’я, культури району  пройшов без зривів та аварійних ситуацій.

Всі установи місцевого бюджету стовідсотково розрахувалися за спожиті енергоносії та житлово-комунальні послуги. Весь комунальний житловий фонд міських рад опалюється індивідуальним опаленням,  проблемних ситуацій з опаленням даних будинків не виникало.

У Мостиському районі функціонує одне теплопостачальне підприємство ТзОВ «Львів- Теплоенерго» , яке надає послуги з теплопостачання установам та організаціям бюджетної сфери м. Мостиська та лікарні м. Судова Вишня.

В 2016 році всі об’єкти мостиського «Водоканалу» були підготовлені до зими, водопостачання подавалось в місто цілодобово, за винятком проривів водопровідної мережі та профілактики електронасосного обладнання. Підприємство не має заборгованості за спожиту електроенергію та по виплаті заробітної плати. В рамках підготовки до осінньо-зимового періоду 2017-2018 року підприємство планує провести ремонти комунальних водопровідно-каналізаційних мереж по вул. 16 Липня, Міцкевича та Я. Мудрого протяжністю 700 м., на суму – 900,0 тис.грн.,  профілактичні ремонти  насосних станцій 2-го підйому, ремонт насосного обладнання станції 1-го підйому.

В рамках підготовки до наступного опалювального сезону в м. Мостиська планується провести капітальний ремонт дахів у трьох  будинках на загальну суму близько  620.0 тис. грн. Також обов`язково включено до заходів з підготовки житлових будинків усіх форм власності до опалювального сезону виконання робіт з огляду, прочистки (ремонту) димових і вентиляційних каналів та приведення до належного технічного стану оголовків димовентеляційних каналів із складанням відповідних актів.

З метою своєчасної та якісної підготовки до опалювального сезону 2017-2018 р.р. та з метою створення належних умов для сталої роботи об’єктів життєзабезпечення району в осінньо-зимовий період було намічено відповідні заходи, з урахуванням тогорічних недоліків, зокрема, доручено головам  Мостиської та Судововишнянської міських, Шегинівської сільської рад, директорам МКП«Водоканал» та МКП «Житловик» активізувати роботу щодо оплати населенням заборгованості за надані послуги водопостачання та квартплати  шляхом проведення роз’яснення через засоби масової інформації, індивідуальної роботи та через судові органи, до 15.10.2017 року поновити та узгодити з сектором з питань цивільного захисту райдержадміністрацій плани спільних дій, спрямованих на локалізацію та ліквідацію наслідків можливих аварійних ситуацій на об’єктах житлово-комунального призначення населених пунктів району та видати наказ про створення на підприємствах аварійних бригад, до 01.10.2017р., забезпечити готовність об’єктів житлово-комунального господарства незалежно від відомчої приналежності та об’єктів бюджетної сфери до сталої роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 р. р., тощо.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:

Стеллa из шoу «Хoлoстяк-7» рaсскaзaлa, был ли у нее секс с Дмитрием Черкaсoвым

Укрaинскaя секс-симвoл сделaлa зaявление o свoей oриентaции

Интервью Ксении Сoбчaк с Aлексеем Нaвaльным взoрвaлo сеть: “Чтo Вы несете, Ксения?”

Пoчему мужчины не хoтят встречaться с пoлными женщинaми

Рoсіянин змінив стaть зaрaди дружини-лесбіянки

Безвиз с ЕС: скoлькo нужнo денег в сутки (ИНФOГРAФИКA)

НОВИНИ РАЙОНІВ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бориславського району

новини Бродівського району

новини Буського району

новини Бородянського району

новини Дрогобицького району

новини Жидачівського району

новини Жовківського району

новини Золочівського району

новини Кам'янка-Бузького району

новини Миколаївського району

новини Мостиського району

новини Моршина

новини Новороздільського району

новини Перемишлянського району

новини Пустомитівського району

новини Радехівського району

новини Самбірського району

новини Сколівського району

новини Сокальського району

новини Старосамбірського району

новини Стрийського району

новини Трускавця

новини Турківського району

новини Червоноградського району

новини Яворівського району