Впровадження урядової програми «Доступні ліки» на Мостищині

Сьогодні, 21 червня 2017 року, під керівництвом голови райдержадміністрації Степана Буняка за участі першого заступника голови районної державної адміністрації Надії Голуб відбулась нарада з керівництвом Мостиської комунальної центральної районної лікарні по питанні впровадження та виконання урядової програми «Доступні ліки» на Мостищині.

Повідомляє сайт МОСТИСЬКА СЬОГОДНІ.

В ході наради завідуюча районної поліклініки С. Ілечко доповіла про стан виконання програми, зокрема, щодо суми використаних коштів відповідно до рецептів, кількості виписаних та отоварених рецептів, а також проведеної інформаційно-роз’яснювальної роботи серед населення. Зокрема посадовець, поінформувала, що 3 квітня 2017 року Міністерство охорони здоров’я опублікувало реєстр лікарських засобів, вартість яких підлягає відшкодуванню, згідно з урядовою програмою «Доступні ліки». У реєстрі зазначені розмір відшкодування та суми  доплат щодо кожного торгового найменування лікарського засобу, який бере участь у програмі. Дана програма дозволяє громадянам отримувати низку препаратів безкоштовно або з невеликою доплатою. Програма діє на ліки від серцево – судинних захворювань, діабету ІІ типу та бронхіальної астми. Також С. Ілечко  зазначила, що сума затверджених коштів від Урядової програми на 2017 рік в районі становить 490,8 тис. грн. Станом на 1 червня 2017 року з початку дії Урядового проекту аптеками району отримано коштів у сумі 109,1 тис. грн. Використано коштів з початку дії Урядової програми 95,6 тис.грн. Середня вартість відшкодованого рецепту становить 56,20 грн. Для того, щоб отримати препарати, потрібно звернутись до сімейного лікаря, отримати рецепт із зазначенням діючої речовини, прийти до аптеки, що бере участь у програмі та отримати обрані ліки. Перелік лікарських препаратів і перелік аптек, що беруть участь в цій Програмі є у кожного сімейного лікаря. Без рецепта ліки не відпускаються. Станом на 01.07.2017 року кількість рецептів за якими здійснено часткове відшкодування вартості лікарських засобів з початку дії Урядового проекту – 1071.

Голова райдержадміністрації акцентував увагу присутніх на необхідності проведення консультацій з метою залучення більшої кількості аптечних закладів для участі в програмі «Доступні ліки». Доручив керівництву Мостиської КЦРЛ постійно моніторити процес реімбурсації в районі та висвітлювати в засобах масової інформації хід виконання програми «Дотсупні ліки».

По усіх відділеннях розповсюджені плакати «Доступні ліки». Ведеться щоденний контроль виписки рецептів.

НОВИНИ РАЙОНІВ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бориславського району

новини Бродівського району

новини Буського району

новини Бородянського району

новини Дрогобицького району

новини Жидачівського району

новини Жовківського району

новини Золочівського району

новини Кам'янка-Бузького району

новини Миколаївського району

новини Мостиського району

новини Моршина

новини Новороздільського району

новини Перемишлянського району

новини Пустомитівського району

новини Радехівського району

новини Самбірського району

новини Сколівського району

новини Сокальського району

новини Старосамбірського району

новини Стрийського району

новини Трускавця

новини Турківського району

новини Червоноградського району

новини Яворівського району